Akademie věd ČR - Akademie věd ČR

Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


SSČ AV ČR, v.v.i.
Národní 1009/3
110 00 Praha 1
Tel.: +420 221 403 111

 

IČ: 60457856

DIČ: CZ60457856

 

ID datové schránky:

6vtfr9w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Důležité odkazy

gs_logo_w256.jpg23_6_11_Letni_skola_pamatnik_Vitkov_foto_skys_x26x_resize.jpgMazanek_logo.pnglvicek.png

 

Konferenční centrum - zámek Liblice

Otevřená věda II

Euraxess

Nakladatelství Academia

Vila Lanna

Středisko společných činností AV ČR

je veřejná výzkumná instituce zapsaná v Rejstříku veřejných výzkumných institucí vedeném MŠMT ČR. Je samostatným právním subjektem neziskového charakteru, jehož cílem je zajišťování infrastruktury výzkumu a vývoje a poskytování podpůrných činností zejména Akademii věd ČR a jejím pracovištím. Více informací  

Nabídka služeb pracovištím AV ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Evropský týden astronomie a kosmických věd 2017 nabídne jedinečný doprovodný program

Česká republika bude mezi 26. a 30. červnem 2017 centrem evropské, potažmo světové astronomie. V Praze se totiž odehraje mezinárodní zasedání Evropské Astronomické Společnosti (EAS),  vědecké komunity budou diskutovat o aktuálních tématech v astronomii a výzkumu vesmíru. V rámci programu je připraven i zajímavý program pro širokou veřejnost.

22.6.2017

Více zde

Praha na čtyři dny ožije uměním a filozofií

Na českou scénu přichází unikátní událost svého druhu, mezinárodní bienále „How Does Performance Philosophy Act?: Ethics, Ethos, Ethnography“, které se po Londýně a Chicagu přesouvá do Prahy. Ve dnech 22. až 25. června 2017 se na půdě Divadelní fakulty AMU a Filosofického ústavu AV ČR setkají odborníci na umění a filozofii z celého světa.

21.6.2017

Více zde

Stážisté Otevřené vědy AV ČR slaví úspěchy ve 39. ročníku SOČ!

Stážisté projektu Otevřená věda Akademie AV ČR obsadili se svými odbornými pracemi přední místa v šesti přírodovědných, ekologických a humanitních kategoriích 39. celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti (SOČ), která se uskutečnila ve dnech 16. až 18. června 2017 v Boskovicích.

21.6.2017

Více zde

Startuje hlasování veřejnosti o vítězích „ekologických oskarů“

Na tiskové konferenci v sídle Akademie věd ČR byly slavnostně představeny nominované projekty 9. ročníku prestižní ekologické soutěže E.ON Energy Globe. O vítězích pěti kategorií rozhodne veřejnost v online hlasování. Celkového vítěze vybere porota složená především z odborníků Akademie věd ČR.

20.6.2017

Více zde

Akademický multižánrový hudební festival A-fest in Park

Přijďte v neděli 25. června do Průhonic. Akademie věd ČR zde spolu s Botanickým ústavem AV ČR pořádá třetí ročník hudebního open air festivalu A - Fest in Park. Těšit se můžete na celou řadu žánrů od vážné hudby přes bluegrass, jazz až po funky, rock či death metal.

20.6.2017

Více zde

Óda na radost pro Akademii věd

Stejně jako v loňském roce patřil i letos závěrečný koncert sezóny Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK zaměstnancům Akademie věd ČR. Ve Smetanově síni Obecního domu zazněla Beethovenova Devátá symfonie a Dvořákova kantáta k oslavě boží Te Deum laudamus.

19.6.2017

Více zde